Nové spojení Coinbase a PayPalu – okamžité převody prostředků

Známá směnárna Coinbase nedávno oznámila propojení s platebním systémem PayPal. Prozatím funguje pouze v rámci USA, brzy by se však tato služba měla rozšířit i dále. Je to další velký krok, který umožní kryptoměnám lépe proniknout do povědomí.

Rychlé a snadné převody

Spojení společnosti Coinbase a PayPal není žádnou novinkou. Již dříve spolu spolupracovali a podařilo se jim zprovoznit PayPal peněženku i platby kartami. Bohužel kvůli technickým problémům byla spolupráce ukončena předčasně. Nyní však svoje síly spojili znovu a tak nyní mohou zákazníci ze Spojených států převést své prostředky z Coinbase na svůj účet u služby PayPal. Tímto krokem má dojít k rozšíření služeb, které se v posledním roce rozvíjejí velmi rychlým tempem. Coinbase se nadále pustila do projektů, které by vyřešily poskytnutí podpory i dalších kryptoměnám. Také usilovně pracuje na dříve ohlášeném novém procesu, který by měl zrychlit zalistování digitálních aktiv.

Pokud využíváte služeb PayPal a rádi byste se dozvěděli více o této novince, informace najdete v anglickém článku z portálu Coinbase.

Registrací na Binance.com získáte slevu 10% na poplatky.