Stane se z Bitcoinu pyramidový systém, podobně jako u zlata?

Jak je vidět, i přes nepříznivé zprávy z kryptotrhu se stále nachází mnoho institucí, které vidí v Bitcoinu obrovský potenciál. A ten Bitcoin rozhodně nepostrádá! Jaká je tedy jeho další budoucnost? Mike Novogratz, generální ředitel společnosti Galaxy Digital, jej vidí v pyramidovém systému.

Bitcoin krizi překoná

Novogratz tvrdí, že v současnosti je sice spousta důvodů, proč být ohledně vývoje Bitcoinu v depresi, avšak existuje několik faktorů, které ovlivňují sílu Bitcoinu. Mezi ně se řadí například rozvíjející se technologie, politické aktivity či ekonomika. Díky tomu se tak domnívá, že Bitcoin nakonec zvítězí a znova se vyšplhá zpět – a to i navzdory tomu, že hodnota BTC poklesla o více než 80 % v tomto roce. Dočkáme se tak brzy doby, kdy Bitcoin strčí všechny kritiky do kapsy? Novogratz dále říká, že trh s ICO je momentálně dost mrtvý, ale nepochybuje, že security tokeny budou nadále růst a budou mnohem více inovativní.

Pyramidový systém?

Je to tedy dobrá zpráva pro všechny obchodníky, kteří se hroutí pod nátlakem negativních zpráv z kryptotrhu. Nepropadejte panice – BTC má stále obrovský potenciál a existuje mnoho důvodů, proč nemůže zaniknout. Novogratz dále předpovídá jasnou budoucnost tohoto coinu. Věří, že se BTC stane digitálním zlatem. Jednou z mincí, která se stane legálním pyramidovým systémem.

Celý článek a rozhovor si můžete přečíst v anglickém článku ze serveru Dailyhodl.com

Registrací na Binance.com získáte slevu 10% na poplatky.