Novinky v obchodování s kryptoměnami – chystá se spuštění Bakktu!

Bezpečné prostředí, stoprocentní důvěryhodnost a vstup velkých hráčů na pole světa kryptoměn. To jsou jen jedny z mála výhod, které jsou skloňovány ve spojitosti s Bakktem. Diskutuje se o malé revoluci v oblasti tradingu, od které jsou očekávany pozitivní výsledky.

Co je Bakkt?

Bakkt je novou burzou kryptoměn, která vznikla pod záštitou ICE neboli Intercontinental exchange. ICE je americká společnost, která je profesionálem v oboru finančnictví a provozuje instituce napříč celým světem. Mezi ně se mimo jiné počítá i Newyorská burza cenných papírů. Protože je ICE všeobecně uznávaná, očekává se, že na trh vstoupí velká spousta nových klientů, kteří se zatím do obchodování s kryptoměnami nepustili. Společnost tak Bakktu dodala nezbytnou důvěryhodnost, protože za ní stojí finanční odborníci.

Jaké výhody přinese?

V první řadě se Bakkt zaměří na již zmiňovanou bezpečnost. Obchodníci se tedy nemusí obávat, že jim díky nedostatku zabezpečení budou ukradeny finanční prostředky. Dále se bude jednat o regulovanou burzu, která bude korespondovat s regulacemi, co se momentálně na trhu vyskytují. Dále se mluví o schopnosti okamžité směny kryptoměny za fiat při nákupech. To by mohlo do budoucna znamenat výrazné zvýšení užitnosti virtuální měny. Tento tah by tak mohl přilákat i ty, kteří se alternativních měn prozatím stranili, protože v nich neviděli platební prostředek ke každodennímu užívání. Posledním krokem by potom měla být tokenizace majetků.

Registrací na Binance.com získáte slevu 10% na poplatky.