Nová aplikace pro obchodování s kryptoměnami je na cestě

Gemini Exchange, která je dobře známá pro své inovace v oblasti šifrovacího průmyslu, nyní vydala novou aplikaci, která usnadní obchodování s kryptoměnami. Na aplikaci usilovně pracovali ve spolupráci s ETF Bitcoin.

Ohlášení aplikace

O novince se společnost rozhodla informovat na Twitteru. Gemini Mobile App má podle tvůrců pomáhat budovat budoucnost peněz. Zpřístupnění obchodování pomocí mobilního telefonu je tak dalším krokem k rozšiřování kryptoměny. Aplikace usnadňuje investorům transakce bez ohledu na to, kde se momentálně nacházejí a žetony si mohou uložit ihned po registraci. Spolu s touto novinkou společnost přinesla také nový produkt nazvaný Cryptoverse. Obchodování s tímto balíčkem zajišťuje vystavení pěti aktiv – BTC, Etherea, BTC Cash, LTC a Zcashe. Gemini věří, že s touto aplikací se obchodování stane přístupnější a otevře dveře novým hráčům.

Co všechno umí?

S aplikací Gemini Mobile App můžete jednoduše nakupovat a prodávat kryptoměny, zobrazit si aktuální informace o tržních cenách nebo se informovat o hodnotě portfolia uživatelů. Aplikace také umožňuje tvorbu upozornění o změnách ceny nebo možnost opakovaných objednávek daných kryptoměn. Vše lze přehledně kontrolovat pomocí nákupního košíku. Samozřejmostí je pak snadné a okamžité odesílání a přijímání kryptoměn. Obchodování tak nikdy nebylo snazší. Gemini Mobile App si můžete stáhnout v Apple App Store nebo v Obchodě Google Play.

Registrací na Binance.com získáte slevu 10% na poplatky.