Charita důvěřuje kryptoměnám!

V poslední době se hodně diskutuje nad tím, kam kryptoměny směřují a jak moc budou v praxi vlastně využívány. Pozitivní krok pro všechny příznivce alternativních měn udělal britský charitativní fond minulý pátek v Londýně. Nechal se totiž slyšet, že momentální propadání hodnot nebude mít dlouhého trvání. Prý se jedná jen o pomyslný výmol na silnici.

Crypto Summit

Zatímco mnoho investorů se hroutí pod záplavou negativních zpráv z trhu, James Bevan (vedoucí manažer CCLA Investment) uvedl v panelové diskuzi na konferenci v Londýně, že kryptoměnám v žádném případě neodzvonilo. I když to vypadá, že kryptotrh zažívá jakousi existenční krizi, do budoucna se určitě nemusíme znepokojovat. Do budoucna se však určitě musí udát některé zásadní změny. V první řadě by kryptoměny měly být lépe regulovány. Potom je klíčové zapojení dalších velkých institucí a nových hráčů. Změnou k lepšímu by také byla menší volatilita a integrace s tradičními zdroji. Je pravdou, že instituce se postupně začínají zapojovat – a jedním z nich jsou i charity.

Proč se charity zajímají o krypto?

Podpora kryptoměn ze stran charit je zcela očividná. Charity potřebují peníze a je zcela jedno, v jaké formě je budete zasílat. Navíc, každý investor do kryptoměn v podstatě již prokázal, že má peníze, které může postrádat. Je tedy jasné, že charita se jim bude snažit vyhovět. Jejich pozitivní přístup ke kryptoměnám má však dobré účinky. Ukazuje to totiž světu, že kryptoměny rozhodně nejsou mrtvé a dají se používat k dobrému účelu.

Registrací na Binance.com získáte slevu 10% na poplatky.