Bitcoin padl na dno! Co můžeme očekávat?

Kryptotrh zřejmě nasadil novou laťku, která ovšem není nijak lichotivá. Bitcoin minulou středu padl o neuvěřitelných 1000 USD a drží si tak letošní vítězství LOW. Co to znamená? Je Bitcoin ztracen?

Konečná investicím nebo skvělá příležitost?

Momentálně se Bitcoin pohybuje kolem hranice 5000 USD a je velmi pravděpodobné, že nadále bude klesat. Je to zvláštní, zejména pokud přihlédneme k faktu, že koncem roku kryptoměny nabírají na hodnotě. Přijde tedy prudký nárůst v dalším roce? Mnohé predikce tomu nasvědčují, s jistotou to však nikdo neví. Pokud tedy držíte coiny, co v takové situaci dělat? V žádném případě nepanikařte a coinů se nezbavujte. Je to jednosměrná jízdenka ke ztrátě úspor a ukázkový příklad, jak by obchodník neměl myslet. Dá se totiž očekávat, že při tak nízké hodnotě vstoupí na trh mnoho nových hráčů, kteří budou čekat na příležitost, až se nezkušení investoři budou ve velkém svých držených coinů zbavovat. Nejlépe tak uděláte, pokud si nyní od starostí s kryptotrhem odpočinete a necháte věcem volný průběh. Nezapomeňte, že risk nikdy eliminovat nemůžete, můžete jen rozhodnout, jak se při něm zachováte.

Více informací, jak co nejlépe zachovat chladnou hlavu a přečkat do jara, které snad pro kryptotrh bude pozitivní, najdete v anglickém článku z portálu Coin Insider.

Registrací na Binance.com získáte slevu 10% na poplatky.