Bitcoin konečně roste!

Každý, kdo sleduje aktuální kurzy, si jistě mohl povšimnout, že Bitcoin toho za poslední dobu příliš nepředvedl. Karta se však pomalu ale jistě obrací!

Teorie o pádu BTC vyvráceny!

V uplynulých týdnech jste z různých nepodložených zdrojů mohli zaznamenat zvěsti o tom, že Bitcoin se s největší pravděpodobností již nevzpamatuje. Kdo se však v dané problematice pohybuje, dobře ví, že Bitcoin byl na ústupu již několikrát, ale vždy se dokázal opět dostat na výsluní. A totéž se děje dnes! Kurzy Bitcoinu na burzách Bitfinex a BitMEX vykazují výrazné pohyby. BTC nejprve výrazně klesl na 6100$, za pár hodin však pokořil hranici 6500$!

Doba pro nákup je pryč?

Hlavní zásadou nákupu Bitcoinů, ať už za účelem obchodování na burzách či pro dlouhodobé držení, je kupovat, když je BTC na ústupu. A kdo to udělal v minulých týdnech, rozhodně neprohloupil! Znamená to však, že je na nákup už pozdě? Rozhodně ne. Nemůžeme přesně určit, kam až se BTC v následujících týdnech vyhoupne, ale předpokládá se, že nadále poroste. Nezapomínejte, že v prosinci minulého roku se dostal až na neuvěřitelných 18700$! Pokud jste tedy až doteď s nákupem váhali, máte příležitost do Bitcoinu investovat, dokud se ještě drží poměrně při zemi.

Čeká kryptoměny další boom?

Dění okolo kryptoměn se hemží pozitivními zprávami, které mohou kurz Bitcoinu velmi ovlivnit. Jednou z nich je i spekulace o budoucnosti trhu s akciemi, která začíná být nejistá. Je velmi pravděpodobné, že lidé budou hledat alternativní řešení pro svoje investice, což nahrává Bitcoinu do karet. Očekáváme tak, že kurz BTC nadále poroste. V každém případě je namístě sledovat trh.

Registrací na Binance.com získáte slevu 10% na poplatky.