Binance dodává platební karty také do Evropy

Na sklonku roku 2020 přichází největší světová burza kryptoměn s Visa kartou do Evropy. Binance oznámilo, že včera začalo rozesílat platební karty Visa právě evropským zákazníkům. Stačí dokončit proces doručení ve své Binance peněžence. Co ale tato novinka přináší?

Utrácejte a vybírejte

Binance vydala prohlášení, ve kterém stojí, že uživatelé budou moci utratit každý den až 8 700 euro, což je v přepočtu asi 230 000 korun. V bankomatech pak budete moci vybrat 270 euro, což je asi 7 000 korun. To jsou limity, které by měly být pro každého uživatele dostatečné. V rámci financí to ale není všechno, protože Binance nabízí také cashback až 8 % z vašich nákupů. Na tento cashback ale nedosáhne každý.

Cashback 8 % je totiž určený primárně pro velryby, které drží velké množství Binance Coinu. Pro ty z vás, kteří nemají v této kryptoměně, nemusíte si zoufat. I na vás se cashback dostane, jen v menším měřítku.

Jaké jsou další výhody Binance karty?

Podle vyjádření Binance získáte „neúžasnější kartu do své peněženky“. Podle všeho by měla být karta zdarma a měla by vám do roku 2021 přinést nulové poplatky. Pomocí karty pak můžete platit nejen Binance Coinem ale také můžete využít Ethereum. K tomu, abyste mohli konkrétní kryptoměnou platit, stačí ji převést do peněženky na kartě a je hotovo.

V Evropě jsme si na kartu poměrně počkali, protože její oznámení bylo na pořadu dne již v červenci tohoto roku. Přesněji řečeno, lidem Binance nabízela virtuální karty s tím, že fyzické se začnou teprve zpracovávat. Evropou to ale nekončí! Binance by chtěla expandovat také do dalších zemí po celém světě.

Odkoupení společnosti Swipe

Binance dala jasně najevo, že má zájem vyvíjet platformu krypto debetní karty. K tomuto účelu jim má pomoci také společnost Swipe. Ta nabízela digitální peněženku s možností více měn, a dokonce i samotnou Visa krypto kartu. Tím, že došlo k odkoupení této společnosti dostalo Binance nové možnosti expanze a rozmachu krypto karty.

Závěrem

Kryptokarty se v současné době dostávají stále více do povědomí lidí. Věříme, že do budoucna budou vznikat další a další projekty, které pomohou rozšířit kryptoměnu a zájem o ni. Kdo byste si před pár roky pomysleli, že jednou budete mít krypto kartu a za benzín, běžné nákupy či třeba umytí automobilu zaplatíte právě kryptoměnou.

Registrací na Binance.com získáte slevu 10% na poplatky.